خدمات پس از فروش


فروش خدمت یا محصول شما پایان ارتباط شما و مشتری نیست، یکی از مهمترین دلایلی که موجب رابطه با دوام با مشتریست، خدمات پس از فروش است. با استفاده از Dynamics 365 از معایب و محاسن محصول یا خدمت خود دقیقتر و سریعتر آگاه می‌شوید و رضایت مشتری از خرید موجب افزایش فروش شما می‌شود.

Dynamics 365 چگونه به سازمان شما کمک می‌کند؟

افزایش سرعت پاسخگویی

مدیریت راحت تیکت

نظارت بر کارمندان

اصلاح محصول یا خدمت

با امکاناتی که نرم افزار در اختیار شما قرار می‌دهد، زمانی که مشتری با شما تماس می‌گیرد اپراتور همزمان تمامی اطلاعات و سوابق مشتری را مشاهده می‌کند.

آگاهی از سوابق مشتری موجب افزایش قدرت پاسخگویی شما می‌شود.

شما می‌توانید بر اساس گردش کار سازمانی خود، هنگامی که مشتری تیکتی در سایت ثبت می‌کند مراحل پاسخگویی به درخواست را طراحی کنید تا تیکت بصورت خودکار مسیر خود را طی کند. همچنین می توانید برای زمان پاسخگویی کارمندان خود محدودیت زمانی تعیین کنید.

بعنوان یک مدیر می توانید تمامی مراحلی پاسخگویی کارمندان به تیکت یا شکایت مشتری را رصد کنید. همچنین با استفاده از امکانات گزارش گیری می‌توانید از میزان رضایت و درصد به نتیجه رسیدن مشتریان آگاه شوید.

پس از ثبت بازخوردهای مشتریان می توانید بازخوردها را براساس یک خدمت یا محصول خاص سورت کرده و با سنجش رضایت مشتریان، از معایب و محاسن محصول یا خدمت خود آگاه شوید.

اصلاح روند معیوب موجب افزایش رضایت مشتری و فروش بیشتر می‌شود.

تفاهم نامه سطح کیفی خدمت یا SLA چیست؟

تفاهم نامه سطح کیفی یا Service Level Agreement بطور خلاصه توافقی است دربارۀ مدت زمان و کیفیت ارائه خدمت به مشتری

ویژگی‌های Dynamics 365 در مدیریت SLA

هنگامی که از جانب مشتری تماس یا تیکتی جهت رسیدگی به مشکل مشتری دریافت می‌شود Dynamics 365 می‌تواند تمامی مراحل رسیدگی به مشکل را براحتی برایمان مدیریت کند.

تعیین سطح خدمت اولین کاریست که نرم افزار بر اساس سوابق و قراداد مشتری برای ما انجام می‌دهد. با پی بردن به مفاد قرار داد عواملی مانند مدت زمان قرارداد و کیفیت آن، حداکثر زمان اولین تماس با مشتری‌، حداکثر زمان حل مشکل مشتری، زمان وقفه ایجاد شده در خدمت به مشتری مطرح می‌شود .

تمامی موارد فوق در قرارداد می‌تواند در قالب بسته‌های طلایی، نقره‌ای، برنزی و … مطرح شده باشد.

رسیدگی به مشکل اقدام بعدی نرم افزار است، در اینجا نرم افزار کار را به واحدهای مربوطه ارجاع می‌دهد و همچنین برای انجام هر مرحله با توجه به مفاد قرار داد، برای آن فرد یا بخش محدودیتی تعیین می‌کند. حتی امکان اعلان هشدار برای سر رسیدن موعد نیز وجود دارد.

جبران خسارت یکی دیگر از اقداماتی‌است که باید بررسی شود.این موضوع می‌تواند شامل جبران خسارت زمان وقفه در خدمت باشد که

با مفاد قراداد و حداکثر زمان ایجاد وقفه مجاز کنترل شود یا میزان خسارت ناشی از عدم رسیدگی به مشکل که آن هم باید با قرار داد کنترل و براساس تنبیهات قرار داد عمل شود.

Dynamics 365 چگونه به مشتریان شما کمک می‌کند؟

حل خودکار مشکل مشتری

حل خودکار مشکل مشتری یا Self service را می‌توان تعاملی برد- برد برای سازمان و مشتری دانست. از طرفی سازمان بدون صرف هزینه‌ی اضافه بابت نیروی پاسخگو به هدف خود می‌رسد و از طرفی دیگر مشتری می‌تواند بصورت 24/7 یعنی در تمامی هفته و در همه‌ی ساعات روز مشکل خود را حل کند.

جستجو در پایگاه دانش

شما می‌توانید با گرفتن بازخورد از مشتریان خود و آگاهی نسبت به مشکلات رایج محصول یا خدمت خود یک پایگاه دانش در نرم افزار Dynamics 365 ایجاد کنید.

با استفاده از پایگاه دانش می‌توانید در سایت خود صفحه‌ای با قابلیت جستجو ایجاد کنید تا مشتری بتواند مشکل خود را در بین مشکلات رایج پیدا کرده و در صورت امکان بدون تماس با شما مشکل خود را حل کند.

ربات چت

ابزار چت آنلاین یا Live chat یکی از محصولات منحصربفرد شرکت &Bit است.

بسیاری از سازمان‌ها در ساعات کاری روز برای پاسخگویی به درخواست‌های مشتری از این امکان استفاده می‌کنند، اما در ساعات غیر اداری بعلل مختلف از جمله افزایش هزینه‌هانمی‌توانند پاسخگوی نیاز مشتری باشند.

با استفاده از ربات چت می‌توان این مشکل را بر طرف کرد تا مشتری بتواند بصورت 24/7 به کمک مشتری می‌آید.

این امر با تایپ کردن سوالات توسط مشتری و پاسخگویی ربات بصورت هوشمند انجام گیرد.

امکان تماس چندکاناله

با کمک نرم افزار Dynamics 365 دست مشتری باز است تا برای برقراری تماس از هر کانال ارتباطی (تلفن، پیامک، ایمیل، وب سایت و شبکه ‌های مجازی ) که دلخواهش باشد با شما ارتباط برقرار کند و با یکپارچه بودن اطلاعات در سامانه‌‌ی شما تمامی سوابق مشتری در دسترس است.

این امر موجب می‌شود مشتری احساس کند شما اشراف کاملی به موضوع دارید و حس اطمینان به سازمان شما در ذهن مشتری بیشتر می‌شود.


چرا &Bit

نرم افزار Dynamics 365 نرم افزار جامع و پیشرو مایکروسافت، انتخاب اول بسیاری از شرکت‌های بزرگ دنیا بعنوان اتوماسیون فرآیندهای تجاری است.

هدف ما در شرکت &Bit توانمد کردن مشتری با افزایش دانش او نسبت به نرم افزار است. در این راه از ابتدای خرید تا زمانیکه مشتری بدون نیاز به کمک خاصی بتواند کلیه امور خود را براحتی انجام دهد، در کنار شما خواهیم بود.ابزارهای منحصربفرد &BIT

ایمیل مارکتینگ شرکت &Bit

ایمیل مارکتینگ


چت آنلاین شرکت &Bit

چت آنلاین

ربات تلگرام شرکت &Bit

ربات تلگرام

پورتال شرکت &Bit

پورتال