سامانه پیامکی Bit& SMS چیست؟

سامانه پیامکی Bit& SMS نرم افزاری است که برای بازاریابی پیامکی از آن استفاده می‌شود. این نرم افزار به Dynamics 365 شما متصل شده و شما می‌توانید از تمامی امکانات Dynamics 365 خود در ارسال و دریافت پیامک بهره‌مند شوید.

ویژگی‌های بازاریابی پیامکی

سریع و فوری

پیامک را می‌توان با سرعت بالا طراحی و ارسال کرد. همچنین طبق تحقیقات صورت گرفته 90 درصد پیامک ها ظرف 3 دقیقه خوانده می‌شود. در نتیجه چنانچه شما به دنبال اثر گذاری سریع و فوری روی مخاطب هستید بازاریابی پیامکی روش مناسبی است.

هماهنگی

در بازاریابی بسیار مهم است که تمامی روش‌های بازاریابی بتوانند با هم کارکنند که بازاریابی پیامکی از این قاعده مستثنی نیست.

بعنوان مثال شما می‌توانید مشتری خود با ارسال پیامک به دیدن وب سایت، باز کردن ایمیل و … دعوت کنید.

فراگیری

برخلاف ایمیل، وب سایت و … که برای کار کردن با آن‌ها به دانش دیجیتال احتیاج است، پیامک به دانش خاضی احتیاج ندارد و از آن‌جایی که هرکس با داشتن موبایل به پیامک دسترسی دارد، روش بسیار فراگیر و عامه‌پسندتری است.

امکانات سامانه پیامکی Bit& sms

ارسال گروهی

با نرم افزار Bit& sms شما می‌توانید پیامک‌های تکی یا گروهی ارسال و دریافت کنید و از زمان باز شدن و Deliver شدن آن نیز آگاه شوید.

ارسال پیامک بصورت گروهی در نرم افزار Bit& sms صرفا توسط پنل‌های ارسال پیامک انجام می‌شود.

قالب‌های آماده

شما هنگام نوشتن متن پیامک در نرم افزار Bit& sms هم می‌توانید از یک قالب برای همه مشتریان استفاده کنید( قالب استاتیک) و هم از قالبی که بخش‌هایی از آن بصورت اتوماتیک توسط Dynamics 365 شما پر شود(قالب دینامیک).

بعنوان مثال، فامیلی مشتریان شما در قالب دینامیک، از Dynamics 365 وارد متن پیامک خواهد شد.

امکان نظرسنجی پیامکی

با کمک نرم افزار Bit& sms می‌توانید با ارسال پیامک از مشتریان خود نظر سنجی کنید.

مشتری ها می‌توانند پاسخ‌های خود را به صورت متن یا از میان گزینه‌ها انتخاب و برای شما پیامک کنند.

اتصال به Dynamics 365

با توجه به اتصال نرم افزار شما به Dynamics 365 ، برای ارسال می‌توانید از لیست دلخواه مشتریان خود استفاده کنید و پس از گرفتن بازخورد نیز نتایج وارد Dynamics 365 شما می‌شود.

چرا &Bit

نرم افزار Dynamics 365 نرم افزار جامع و پیشرو مایکروسافت، انتخاب اول بسیاری از شرکت‌های بزرگ دنیا بعنوان اتوماسیون فرآیندهای تجاری است.

هدف ما در شرکت &Bit توانمد کردن مشتری با افزایش دانش او نسبت به نرم افزار است. در این راه از ابتدای خرید تا زمانیکه مشتری بدون نیاز به کمک خاصی بتواند کلیه امور خود را براحتی انجام دهد، در کنار شما خواهیم بود.


ابزارهای منحصربفرد &BIT

ایمیل مارکتینگ شرکت &Bit

ایمیل مارکتینگ


چت آنلاین شرکت &Bit

چت آنلاین

ربات تلگرام شرکت &Bit

ربات تلگرام

پورتال شرکت &Bit

پورتال