سفارشی سازی سریع با Dynamics 365

سفارشی سازی با Dynamics 365

سفارشی سازی آسان با Dynamics 365

منعطف‌تر شوید

سفارشی سازی در نرم افزار Dynamics 365 موهبت بزرگیست. این نرم افزار مانند سایر نرم افزارهای مشابه که شما را در قالب ثابتی حبس کرده و برای تغییرات کوچک و بزرگ شما را وابسته به شرکت فروشنده کنند، نیست.در این نرم افزار شما قادرید محیطی سفارشی بسازید.

با آموزشی که توسط &Bit به شما داده می‌شود بسیاری از تغییرات را خودتان براحتی انجام می‌دهید.

یک قدم از رقبا جلوتر باشید

امروزه سرعت افزایش تغییرات در محصول یا خدمت شما بسیار بیشتر از گذشته شده و سلیقه مخاطب نیز دائم در حال تغییر است.

همچنین رقبای شما نیز در حال بهبود عملکرد خود هستند، با در نظر گرفتن همۀ این موارد شما همواره مجبور به تغییر روند و گردش کار خود هستید، در نتیجه نرم افزار شما نیز باید قادر به ایجاد این تغییر باشد.

با استفاده از نرم افزار Dynamics 365 می‌توانید در هر برهه‌ای گردش کار خود را تغییر دهید و واکنش پذیری شرکت خود را نسبت به تغییرات افزایش دهید.

نرم افزار خود را بسازید

با امکانات موجود در نرم افزار می‌توانید نرم افزار سفارشی سازمان خود را بسازید.

یکی از این قابلیت ها در بخش فرم ساز نرم افزار برای طراحی فرم (Data base و Data model ) قرار دارد.

از دیگر قابلیت ها برای سفارشی سازی موتور گردش کار WWF است که می‌توانید برای هر تغییر گردش کاری استفاده کنید.

شاید در ابتدا اینکار نشدنی بنظر برسد اما با کمک &Bit و آموزش‌های مستمر ما، توانمندی شما افزایش می‌یابد.

به برنامه نویس وابسته نباشید

احتمالا موارد بسیاری در سازمان شما اتفاق افتاده که برای تغییرات هر چند اندک در برنامه خود به یک برنامه نویس نیازمند بوده‌اید.

اینکار شما را به شدت به برنامه‌نویسان وابسته کرده و سرعت انجام تغییرات را از شما می‌گیرد.

محیط نرم افزار Dynamics 365 طوری طراحی شده که در داخل نرم افزار بدون برنامه نویسی می‌توانید تغییرات گسترده ایجاد کنید.چگونه با برنامه‌نویسی در Dynamics 365 محیط را سفارشی تر کنیم؟

اکثر نیازهای شما در ساخت برنامه‌ای سفارشی متناسب با نیازتان در Dynamics 365 برآورده می‌شود، اما چنانچه امکانات درون نرم افزار برای سفارشی سازی بیشتر، جوابگوی نیازهای شما نباشد، با امکان پشتیبانی Javascript و Net. که در نرم افزار موجود است ،نرم افزار خود را سفارشی تر کنید.

بهبود واسط کاربری

در Dynamics 365 می‌توانید موجودیت‌ها و فرم های دلخواه خود را بسازید.

چنانچه شما به دنبال توسعه و بهبود واسط کاربری خود هستید، می‌توانید با Javascript این امر را محقق سازید.

قدرت Net. را به نرم افزار اضافه کنید

استفاده از تکنولوژی Net. موجب می‌شود تا شما بتوانید از تمامی توانایی‌های سمت سرور این تکنولوژی استفاده کنید و قابلیت‌های نرم افزار Dynamics 365 را بیش ار پیش سفارشی‌تر کنید.

نمونه پروژه‌های شرکت &Bit در کمک به سفارشی سازی نرم افزار Dynamics 365

سفارشی سازی بخش فروش

با توجه به نیازهایی که روزنامۀ دنیای اقتصاد در بخش فروش خود داشت، با بهره گیری از تکنولوژی‌های Javascript و Net . و ارائه خدمات در قالب کدنویسی توانستیم برنامه‌ای مختص به سازمان کارفرما ایجاد کنیم.

سفارشی سازی بدون کدنویسی

کمیته ملی پارالمپیک یکی از نمونه پروژه‌هایی که توانستیم در آن بدون نیاز به کدنویسی خواسته‌های کارفرما را برآورده و برنامه را برای آن سازمان سفارشی سازی کنیم.

چرا &Bit

نرم افزار Dynamics 365 نرم افزار جامع و پیشرو مایکروسافت، انتخاب اول بسیاری از شرکت‌های بزرگ دنیا بعنوان اتوماسیون فرآیندهای تجاری است.

هدف ما در شرکت &Bit توانمد کردن مشتری با افزایش دانش او نسبت به نرم افزار است. در این راه از ابتدای خرید تا زمانیکه مشتری بدون نیاز به کمک خاصی بتواند کلیه امور خود را براحتی انجام دهد، در کنار شما خواهیم بود.


ابزارهای منحصربفرد &BIT

ایمیل مارکتینگ


چت آنلاین

ربات تلگرام

پورتال