پاپ آپ تلفنی شرکت &Bit

پاپ آپ (Pop Up) تلفنی چیست؟

پاپ آپ تلفنی نرم افزاری است که با نصب روی سیستم عامل شما بین تماس های تلفنی و نرم افزار CRM شما اتصال برقرار کرده و کلیه مشخصات تماس گیرنده را از CRM شما دریافت و در پنجره نرم افزار (که در دسکتاپ شما بالا پریده) نشان می‌دهد.

ویژگی‌های نرم افزار پاپ آپ (Pop Up) تلفنی

افزایش سرعت پاسخگویی

با توجه به اتصال پاپ آپ تلفنی شما به CRM سازمان، هنگام تماس مشتری لازم نیست وارد CRM شوید و به جستجوی اطلاعات مشتری بگردید، با حذف این مراحل پاسخگویی شما سرعت بیشتری می‌گیرد و بهره‌وری کارمندان بیشتر می‌گردد.

حس خوب مشتری

هنگامی که مشتری با شما تماس می‌گیرد، تمامی اطلاعات آن برای شما نمایش داده می‌شود، شناختن مشتری بدون اینکه اطلاعات خود را به شما ارائه دهد، علاوه بر ایجاد حس صمیمیت با شما، اعتبار سازمان شما را نزد مشتری بالا می‌برد.

امکانات نرم افزار پاپ آپ تلفنی &Bit

سهولت دسترسی به اطلاعات CRM

نرم افزار پاپ آپ تلفنی شرکت &Bit قادر است هنگام تماس تلفنی مشتری بدون اینکه شما وارد CRM سازمان خود شوید، تمامی اطلاعات مشتری از قبیل شماره تلفن، فامیل، تیکت‌ها، قرادادها، تماس‌های اخیر مشتری و … را به سرعت به شما نشان دهد.

در صورتیکه شما بخواهید وارد CRM خود شوید نیز به راحتی و با یک کلیک به CRM خود متصل خواهید شد.

با استفاده از نرم افزار پاپ آپ تلفنی شرکت &Bit ، درصورتیکه تماسی گرفته شود که مشخصات آن قبلا در CRM موجود نبوده، می‌توانید آن را به CRM خود وارد کنید

پشتیبانی از VOIP

همانطور که می‌دانید برای استفاده از تلفن بر بستر شبکه باید از تکنولوژی VOIP و برای تلفن‌های آنالوگ از TApi استفاده کرد.

نرم افزار پاپ آپ تلفنی شرکت &Bit از هر دوی این تکنولوژی ‌ها پشتیبانی می‌کند.

چرا &Bit

نرم افزار Dynamics 365 نرم افزار جامع و پیشرو مایکروسافت، انتخاب اول بسیاری از شرکت‌های بزرگ دنیا بعنوان اتوماسیون فرآیندهای تجاری است.

هدف ما در شرکت &Bit توانمد کردن مشتری با افزایش دانش او نسبت به نرم افزار است. در این راه از ابتدای خرید تا زمانیکه مشتری بدون نیاز به کمک خاصی بتواند کلیه امور خود را براحتی انجام دهد، در کنار شما خواهیم بود.


ابزارهای منحصربفرد &BIT

ایمیل مارکتینگ شرکت &Bit

ایمیل مارکتینگ


چت آنلاین شرکت &Bit

چت آنلاین

ربات تلگرام شرکت &Bit

ربات تلگرام

پورتال شرکت &Bit

پورتال