چرا Dynamics 365؟

Dynamics 365 پلتفرمی همه کاره

Dynamics 365 با به‌کارگیری هوش در تمامی تعاملات شما، باعث تغییرات اساسی در CRM و ERP سازمان شما می‌شود و شما را قادر می‌سازد تا به جای مواجه شدن با مشکلات در لحظه وقوع آن، بتوانید مشکلات احتمالی را از قبل پیش بینی و پیشگیری کنید. با این سیستم کارمندان شما توانمند‌تر شده و کسب و کار شما رونق بیشتری می‌گیرد.

Dynamics 365 چگونه می‌تواند به شما کمک کند تا موفق شوید؟

Dynamics 365 باکارهایی مانند درگیر کردن مشتریان، بهینه‌سازی عملیات، توانمندسازی کارکنان یا تحول محصولات و خدمات، درک عمیق‌تری از کسب‌وکار را به شما می‌دهد تا بتوانید تحول دیجیتال ایجاد کرده و به موفقیت موردنظر خود دست پیدا کنید.

وقتی داده‌های خود را به هم متصل کرده و هوش را به کار می‌گیرید، نسبت به کسب‌وکار خود و ازجمله از فروش، جذب مشتری،خدمات مشتری و امور داخلی سازمان، درک عمیق‌تری به دست می‌آورید.

هم‌چنین می‌توانید برنامه‌های Dynamics 365  را در سیستم‌های فعلی خودتان بکار گرفته و سیستم یکپارچه‌ای بسازید یا با استفاده از Microsoft Dynamics 365 سیستمی جدید بسازید و یا سیستمی شخصی‌ساز شده بسازید. اعتماد سازمان‌های بزرگ در دنیا به این محصول مایکروسافت خود معرف اینست که چرا Dynamics 365  بهترین انتخاب است.

بر روی یک پلتفرم واحد و مقیاس‌پذیر کارکنید

به‌طور یکپارچه با محصولات مایکروسافتی که سازمان شما در حال حاضر استفاده می‌کند، کارکنید. با یکپارچگی مناسب.Dynamics 365، Office 365، LinkedIn و دیگر منابع داده، یک نمای واحد از فرآیندها ، روابط و داده‌ها ایجاد می‌کند.

هم‌زمان با تغییرات کسب‌وکار خود شکوفا شوید

باوجود تغییرات فصل‌به‌فصل، یا حتی لحظه‌به‌لحظه، می‌توانید Dynamics 365 را مناسب با نیازهای کسب‌وکار، شخصی‌سازی کنید. هم‌چنین باوجود Microsoft Power Platform، توسعه، سازگاری و ایجاد راه‌حل‌های شخصی‌سازی‌شده با Dynamics 365 در جهت برآوردن نیازهای منحصربه‌فرد کسب‌وکار شما، کار ساده‌ای است.

باهوشمندی پیش بروید

به آسانی از هر بخشی از سازمان خود بازخورد بگیرید و از آن‌ها درس گرفته از، و اقداماتی انجام دهید که بیشترین اثرگذاری را داشته باشند.

مسیر خود را طراحی کنید

برنامه‌های مدرن که کمک‌های محسوس و دقیقی از ابتدا تا انتها برای هر عملی به شما پیشنهاد می‌دهد. این برنامه‌ها باهم و با سیستم‌های موجود شما به‌صورت یکپارچه کار می‌کنند بنابراین مسیر درست را برای سازمان خود انتخاب می‌کنید.

نمونه محصولات یکپارچه Dynamics 365

خدمات در محل

خدمات در محل سریع و هوشمندانه و با رضای مشتری انجام دهید.

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش حرفه‌ای و متناسب ارائه دهید.

بازاریابی

تقاضای مشتری را با برنامه های بازاریابی افزایش دهید.

فروش

با برنامه‌فروش Dynamics 365 بیشتر بفروشید.


ابزارهای منحصربفرد &BIT

ایمیل مارکتینگ شرکت &Bit

ایمیل مارکتینگ


چت آنلاین شرکت &Bit

چت آنلاین

ربات تلگرام شرکت &Bit

ربات تلگرام

پورتال شرکت &Bit

پورتال

چرا &Bit

نرم افزار Dynamics 365 نرم افزار جامع و پیشرو مایکروسافت، انتخاب اول بسیاری از شرکت‌های بزرگ دنیا بعنوان اتوماسیون فرآیندهای تجاری است.

هدف ما در شرکت &Bit توانمد کردن مشتری با افزایش دانش او نسبت به نرم افزار است. در این راه از ابتدای خرید تا زمانیکه مشتری بدون نیاز به کمک خاصی بتواند کلیه امور خود را براحتی انجام دهد، در کنار شما خواهیم بود.