بازاریابی با Dynamics 365

بازاریابی با Dynamics 365

مدیریت قیف بازاریابی

در بازاریابی با Dynamics 365 با لغت قیف بازایابی یا فروش بسیار روبه‌رو می‌شویم. قیف بازایابی یا فروش به اختصار مدلی است برای توصیف روندی که باید انجام شود تا یک سرنخ یا فرصت تجاری به مشتری یا خریدار تبدیل شود.

بسیاری از شرکت‌ها یا صاحبان کسب و کار دید درستی از این قضیه ندارند و تصور می‌کنند دارند تنها با تبلیغ کردن (تبلیغات محیطی، وب سایت و…) و بازدید سرنخ از آن تبلیغ، خرید بلافاصله صورت می‌گیرد.

توجه به این قضیه بالاخص در فروش‌های B2B ارزش واهمیت بیشتری دارد زیرا این شرکت‌ها در امر خرید بسیار محافظه کارترند.

اگر بخواهیم بطور خلاصه قیف فروش را توضیح دهیم باید بگوییم که در بالای این قیف سرنخ‌ها یا فرصت‌های تجاری ما قرار دارند که هر چقدر تعداد این افراد بیشتر باشند مسلما خروجی یا فروش محصول ما بیشتر است.

در اینجا توضیح خواهیم داد Dynamics 365 چه کمکی به شما در بخش بازاریابی می‌کند.

چگونه با Dynamics 365 قیف بازاریابی را بسازیم

مدیریت سرنخ‌ها

سرنخ‌های تجاری اشخاص یا شرکت‌هایی هستند که با روش‌های بازاریابی سعی در جذب آن‌ها داریم. این افراد می‌توانند مشتری‌های قبلی ما یا اشخاص جدیدی باشند.

با برگزاری کمپین سرنخ‌های بیشتری را در زمان کمتر جذب می‌کنید.

حتی در ارتباط های حضوری نیز می توانید با ثبت اطلاعات سرنخ و ایجاد آن در نرم افزار، روند کار را مدیریت کنید.

در زیر به بعضی از ابزار مفید &Bit برای جذب سر نخ اشاره می کنیم.

ابزارهای مفید &Bit که به شما در جذب سرنخ‌ها کمک می‌کند

ایمیل مارکتینگ

نرم افزار Bit& Email Marketing یکی از نرم افزارهای منحصربفرد شرکت &Bit است که با اضافه شدن به Dynamics 365 ، شما را در ایجاد کمپین ایمیلی توانمند می‌کند.

در این نرم افزار امکاناتی نظیر اطلاع از زمان بازشدن ایمیل ، اطلاع از آی پی مرورگر، اطلاع از اینکه روی کدام لینک در داخل ایمیل کلیک شده، اطلاع از لغو اشتراک مشتری و ارائه گزارش و نمودار برای ارزیابی موفقیت کمپین وجود دارد.

نرم افزار ارسال پیامک

نرم افزار Bit& SMS با اضافه شدن به Dynamics 365 ، شما را قادر می‌سازد تا از طریق نرم افزار Dynamics 365، زمینۀ ارسال و دریافت پیامک را ایجاد کنید.

این قابلیت را می‌توان در ایجاد کمپین پیامکی و ارسال انبوه پیامکی بکار برد.

ربات تلگرام

با افزودن ربات تلگرام به ادمین کانال یا گروه تلگرام خود می‌توانید با ارسال محتوی تبلیغاتی، سرنخ‌های بیشتری را در این شبکه اجتماعی جذب کنید.

شما می‌توانید محتوای خود را در Dynamics 365 تولید و با اتصالی که افزونه ربات تلگرام شرکت &Bit به تلگرام برای شما ایجاد کرده، آنرا براحتی ارسال کنید.

ترغیب مشتری به خرید محصول یا خدمت شما

به کمک Dynamics 365 می‌توانید مشتری را بیشتر با محصول آشنا و ترغیب به خرید کنیم، این امر موجب افزایش ترخ تبدیل سرنخ به خریدار میگردد. در زیر به چند ویژگی نرم افزار در این زمینه اشاره شده است.

بعد از اینکه سرنخ‌های شما اولین تماس را با شما برقرار کردند یا به تبلیفات شما واکنش‌هایی مثل کلیک کردن روی لینک ثبت نام، عضویت در خبرنامه را انجام دادند، وقت آن است که با ارائه اطلاعات بیشتر سرنخ‌ها را به محصول علاقمند کنید.

اینکار می‌تواند با راهنمایی و مشاوره، ارسال کاتالوگ محصول یا ارائه نسخه آزمایشی توسط سازمان شما انجام شود.

در این راه نیز ابزارهایی مثل ایمیل مارکتینگ برای پی بردن به میزان علاقه مشتری و پیگیری آن به شما کمک می‌کند.

ویژگی‌های Dynamics 365 که به شما در ترغیب مشتری کمک می‌کند

حس ارتباط بی‌وقفه

در روش‌های سنتی برقرار‌ی ارتباط، تمامی اطلاعت رد و بدل شده بین شما و مشتری چه این مکالمات حضوری باشد (که امکان فراموشی آن هست) یا کتبی باشد (مثلا از طریق نامه که در زونکن‌ها نگهداری شود ) و یا از طریق دستگاه باشد، همگی بصورت جداگانه و پراکنده ذخیره می شوند.

با استفاده از نرم افزار Dynamics 365 تمامی اطلاعات مشتری در یک محل ثبت می‌شود.

هنگامی که سر نخ شما در مسیر قیف از بخش بازاریابی به بخش فروش ارجاع داده می‌شود . با اشرافی که کاربر بخش فروش به سوابق مشتری بالقوه دارد، مشتری هیچ وقفه‌ای در کار حس نمی‌کند.

آگاهی بخشی به مشتری در بستری مناسب

بعلت وجود بلوک‌های آماده در نرم افزار Dynamics 365 ساختار یک پیامک، ایمیل و … را به راحتی طراحی و بسرعت ارسال می‌کنید.

همچنین تمامی راه‌های ارتباطی مانند تلفن، پیامک، ایمیل،فکس و شبکه‌های اجتماعی بصورت یکپارچه و متمرکز قابل کنترل و مدیریت هستند .

شما می توانید در هر لحظه، مکان و با هر دستگاهی پیش فاکتور یا کاتالوگ محصول خود را به مشتری ارایه دهید. ارائه این قبیل اطلاعات آگاهی مشتری بالا برده و آن را به خرید ترغیب می‌کند.


چرا &Bit

نرم افزار Dynamics 365 نرم افزار جامع و پیشرو مایکروسافت، انتخاب اول بسیاری از شرکت‌های بزرگ دنیا بعنوان اتوماسیون فرآیندهای تجاری است.

هدف ما در شرکت &Bit توانمد کردن مشتری با افزایش دانش او نسبت به نرم افزار است. در این راه از ابتدای خرید تا زمانیکه مشتری بدون نیاز به کمک خاصی بتواند کلیه امور خود را براحتی انجام دهد، در کنار شما خواهیم بود.


ابزارهای منحصربفرد &BIT

ایمیل مارکتینگ شرکت &Bit

ایمیل مارکتینگ


چت آنلاین شرکت &Bit

چت آنلاین

ربات تلگرام شرکت &Bit

ربات تلگرام

پورتال شرکت &Bit

پورتال