ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ شرکت &Bit

چرا بدون ایمیل مارکتینگ بازاریاب خوبی نیستیم؟

ایمیل مارکتینگ همچنان یکی از بهترین روش‌های بازاریابی است .بعلت نفوذ زیاد موبایل در جامعه و نصب نرم افزارهای ایمیلی، موبایل بستر مناسبی برای ارسال تبلیغات است. هرچند این موضوع در مورد پیامک نیز صادق است اما در مورد پیامک ما با محدودیت در ارسال نوع محتوی و همچنین هزینه‌ی بالاتر ارسال تبلیغ نسبت به ایمیل رو به رو هستیم.

مطلب مرتبط: بازاریابی با Dynamics 365

یکی از مهمترین دلایل انتخاب یک روش در بازاریابی نرخ بازگشت سرمایه است. Email marketting (ایمیل مارکتینگ) یا بازاریابی ایمیلی همچنان یکی از بالاترین نرخ های ROI یا بازگشت سرمایه گذاری را داراست.

دلایلی مختلفی برای این امر وجود دارد که از مهمترین آن‌ها می‌توان به ارزان بودن (بعضا رایگان بودن) هزینه ارسال ایمیل، هدفمند بودن و قابلیت سفارشی سازی ایمیل اشاره کرد .

امروزه مشتریان انتظار دارند که تغییرات در نحوه خدمات دهی، یا پیشنهادهای ویژه و … را از طریق ایمیل و بصورت مختصر دریافت کنند تا اینکه هر روز به وبسایت ما سربزنند.

مزیت‌های ابزار بازاریابی ایمیلی &Bit

سهولت کار با ایمیل مارکتینگ شرکت &Bit

سهولت کار

در نبود ابزاری مانند Bit& Email Marketing شما برای ارسال ایمیل می‌بایست مدام به سایت‌های ارائه دهندۀ خدمات کمپین ایمیل مانند MailChimp و Mailerlite وارد شوید که کاری زمانبر است. با اتصال افزونه به Dynamics 365 شما اتصالی دائمی دارید.

یکی دیگر از مشکلات افراد مبتدی در کار کردن با Mailer Chimp و Mailer Light محیط نامانوس و سختی کار با اینگونه سایت‌هاست، در حالیکه محیط نرم افزار و نحوه کار با Bit& Email Marketing بسیار راحت و آسان است.

اطلاع از آی پی مشتری د

اطلاع از آی پی مشتری

با نرم افزار Bit& Email Marketing می‌توانید از IP مشتریان خود آگاه شوید.

با علم به این موضوع از پراکندگی جغرافیایی مشتریان خود آگاه ‌می‌شوید و تصمیماتی مبتنی بر جامعه هدف محصول خود خواهید گرفت.

اطلاع از مرورگر مشتری در ایمیل مارکتینگ شرکت &Bit

اطلاع از مرورگر مشتری

با نرم افزار Bit& Email Marketing می‌توانید از مرورگر یا browser مشتریان خود آگاه شوید.

با دانستن اینکه مشتری از چه مرورگری استفاده می‌کند، می‌توان به نوع دستگاهی که مشتری از طریق آن ایمیل را باز می‌کند پی برد( موبایل، pc یا تبلت). پی بردن به نوع دستگاه و مرورگر اکثریت مخاطبین در اموری مانند برنامه نویسی وب سایت، یا طراحی خود ایمیل‌ها مفید است.

لغو خبرنامه

لغو خبرنامه

یکی از مشکلات رایج ایجاد کمپین ایمیلی، خطر اسپم شدن ایمیل از سمت مشتری و به تبع آن اسپم دانستن ایمیل شما از سمت شرکت‌های ارائه دهنده خدمات ایمیلی مانند گوگل و یاهو و … است. با در اختیار قرار دادن امکان لغو اشتراک به مشتری در نرم‌‌ افزار Bit& Email Marketing از اسپم شدن ایمیل‌های خود جلوگیری می‌کنید.

همچنین با پی بردن اینکه کدام مشتریان لغو اشتراک کرده اند، از میزان علاقه مشتری به محصول یا خدمت خود آگاه شده و روی این سرنخ تجاری وقت بیشتری نخواهید گذاشت.

مشاهده لینک‌های دیده شده در ایمیل مارکتینگ شرکت &Bit

مشاهده لینک های دیده شده

با نرم افزار Bit& Email Marketing از اینکه سرنخ شما روی کدام یک از لینک‌های داخل ایمیل کلیک کردند آگاه می‌شوید.

با این کار جذاب بودن یک موضوع از نگاه سرنخ برای ما روشن می‌شود و تیم بازاریابی پیشنهادهای سفارشی‌تری درباره آن موضوع به مشتری ارائه می‌دهند.

ارائه نمودار در ایمیل مارکتینگ شرکت &Bit

ارائه گزارش و نمودار برای ارزیابی موفقیت کمپین

با نرم افزار Bit& Email Marketing می‌توانید از تمامی بازخوردها گزارش و نمودار بگیرید.

بعنوان مثال می‌توانید از درصد ایمیل‌های باز شده، درصد لینک‌های کلیک شده، میزان لغو اشتراک نمودار و گزارش بسازید.

از دیگر استفاده‌هایی که می‌توان از گزارش گیری کرد اینست که دو یا چند مدل ایمیل که از لحاظ فرم یا متن و … با هم متفاوتد را ارسال و بازخوردهای آن‌ها با هم مقایسه کرد.

که اینکار به به تست A/B شناخته می‌شود.


ابزارهای منحصربفرد &BIT

ایمیل مارکتینگ شرکت &Bit

ایمیل مارکتینگ


چت آنلاین شرکت &Bit

چت آنلاین

ربات تلگرام شرکت &Bit

ربات تلگرام

پورتال شرکت &Bit

پورتال