ربات تلگرام &Bit

ربات تلگرام

ربات تلگرام یکی از مفیدترین ابزارهای پیام رسان تلگرام است. بسیاری از فعالیت‌هایی که شما در بخش‌هایی مانند بازاریابی، فروش، خدمات پس از فروش و … در شبکه‌های اجتماعی انجام می‌دهید را می‌توانید به جای نیروی انسانی به ربات واگذار کنید.

ربات تلگرام یکی از امکانات تلگرام است که قابلیت برنامه ریزی دارد. شما می‌توانید ربات تلگرام را در کانال‌های تلگرام برای اطلاع رسانی یا در گروه‌ها برای مدیریت گروه به کار بگیرید. همچنین می‌توان ربات را در پشیبانی برای پاسخگویی و حل خودکار مشکل مشتریان استفاده کنید.

در ادامه این مطلب به ویژگی‌های ربات تلگرام به صورت کامل اشاره خواهیم کرد.

نرم افزار Bit& Telegram

این نرم افزار Dynamics 365 شما را به ربات تلگرام متصل می‌کند، بنابرین شما می توانید تمامی اطلاعاتی که ربات تلگرام برای مشتری ارسال می‌کند را از Dynamics 365 گرفته و بازخوردهای آن را وارد Dynamics 365 خود کنید.

ربات تلگرام چه مزایایی برای سازمان شما دارد؟

کاهش هزینه‌ها

با بکارگیری ربات تلگرام در بخش‌هایی مثل پشتیبانی، و پاسخگویی 24/7 (همه ساعته و همه روزه) ربات به مشتریان، نیاز شما به نیروی کار کمتر می‌شود. این موضوع بخصوص در سازمان‌های بزرگ که نیاز به فضا و نیروی انسانی زیاد برای پاسخگویی دارند، موجب کاهش در هزینه نیروی انسانی و هزینه اجاره یا خرید محیط کار می‌شود.

ابزارهای مفید

ربات تلگرام ابزارهای مفید زیادی مانند قابلیت جستجو، منوهای آماده، ارسال محتوای چندرسانه‌ای و نظر سنجی دارد.

با اتصالی که نرم افزار Bit& Telegram با Dynamics 365 شما برقرار می‌کند، شما میتوانید از تمامی این ابزارها در بخش‌های مختلفی مانند پشتیبانی، بازاریابی و فروش استفاده کنید.

کوتاه کردن مسیر خرید

با راهنمایی و پاسخگویی صحیح و مرحله به مرحله‌ای که ربات مطابق با نیاز مشتری، ارائه می‌دهد، بسیاری از فرآیندهای زمانبر و اضافی حذف شده، و مشتری مسیر رسیدن به خرید یا قیف فروش را سریعتر طی می‌کند.

ارجاع درست

شما می‌توانید در اموری که احتیاج به پاسخگویی نیروی انسانی دارد، ربات را برنامه‌ریزی کنید تا مشتری را به فرد درست در دپارتمان درست و زمان مناسب ارجاع دهد.

زمان بیشتر برای کار مهم‌تر

درصد بالایی از سوالات و درخواست‌های مشتریان تکراری است یا با یک راهنمایی ساده حل می‌شود، اما حجم بالای این درخواست‌ها وقت زیادی از کارمندان شما می‌گیرد، با نصب ربات‌، وقت زیادی از کارمندان شما آزاد می‌شود تا به امور مهم و پیچیده‌تر اختصاص یابد. این امر موجب افزایش بهره‌وری سازمان شما می‌شود.

افزایش سرعت پاسخگویی

با دسترسی سریع و طبقه بندی شده‌ای که ربات تلگرام به منابع شما دارد، درخواست‌های مشتری به سرعت پاسخ داده می‌شود. حتی هنگامی که در بخش پاسخگویی عامل انسانی وجود داشته باشد، فرد پاسخگو می‌تواند از امکانات ربات خود برای پاسخگویی بهره ببرد.

ربات تلگرام چه مزایایی برای مشتریان شما دارد؟

خدمت رسانی24/7

یکی از دغدغه‌های مشتریان در ساعات غیراداری یا تعطیلات در دسترس نبود بخش پاسخگویی سازمان‌هاست. با استفاده از ربات تلگرام مشتریان شما در تمامی ساعات و تمامی روز به پاسخ خود خواهند رسید.

کاهش زمان انتظار

بسیاری از اوقات مشتریان برای درمیان گذاشتن مشکلات خود با سازمان شما باید در صف انتظار طولانی‌ای منتظر بمانند. ربات تلگرام قادر است در آن واحد با تعداد نا محدودی مشتری در تعامل باشد

حل خودکار مشکل

با قرار دادن امکاناتی مثل جستجو و منوهای آماده و طبقه‌بندی شده، مشتری می‌تواند بصورت خودکار مشکل خود را حل کند.

چرا &Bit

نرم افزار Dynamics 365 نرم افزار جامع و پیشرو مایکروسافت، انتخاب اول بسیاری از شرکت‌های بزرگ دنیا بعنوان اتوماسیون فرآیندهای تجاری است.

هدف ما در شرکت &Bit توانمد کردن مشتری با افزایش دانش او نسبت به نرم افزار است. در این راه از ابتدای خرید تا زمانیکه مشتری بدون نیاز به کمک خاصی بتواند کلیه امور خود را براحتی انجام دهد، در کنار شما خواهیم بود.


ابزارهای منحصربفرد &BIT

ایمیل مارکتینگ شرکت &Bit

ایمیل مارکتینگ


چت آنلاین شرکت &Bit

چت آنلاین

ربات تلگرام شرکت &Bit

ربات تلگرام

پورتال شرکت &Bit

پورتال