سامانه حضور و غیاب

سامانه حضور و غیاب &Bit

چنانچه کسب و کار شما به نحوی است که به دلایلی مانند ثابت نبودن محل پروژه، دورکاری، ماموریت‌های مداوم، ممکن نبودن نصب دستگاه در محل کار و … نمی‌توانید حضور و غیاب کارمندان را ثبت کنید، Bit& Attendance راه حل مناسبی برای مشکل شماست.

Bit& Attendance از طرفی روی موبایل کارمندان شما نصب و از طرفی به عنوان یک افزونه به Dynamics 365 شما اضافه می‌شود.

با نصب Bit& Attendance علاوه بر ثبت ساعات کاری کارمندان و دیگر منابع، می‌توان از این اطلاعات در برنامه‌ریزی برای بخش‌های مختلفی مانند خدمات، بازرایابی، فروش و … استفاده کرد.

امکانات نرم افزار Bit& Attendance

شما می‌توانید بدون نیاز به دستگاه خاصی پس از احراز هویت توسط برنامه، ساعت ورود و خروج و مکان خود را از طریق موبایل ثبت کنید. از حضور و غیاب کارمندان در محل اجرای پروژه مطلع شوید و یا ورود و خروج مشتریانتان در محل ارائه دوره را کنترل کنید. همچنین می‌توانید از برنامه خروجی ساعات کارکرد/اضافه کار/کسر کار ماهانه بگیرید.

سازگاری با دیگر سخت افزارها

سازگاری  با سامانه حضور و غیاب &Bit

نرم افزار Bit& Attendance به دلیل معماری ویژه‌ای که دارد علاوه بر قابلیت حضور و غیاب از راه دور، با انواع دستگاه‌های حضور و غیاب در بازار مانند دستگاه‌های تشخیص چهره و انگشت نگاری نیز سازگاری دارد.

همچنین از لحاظ تعداد اتصال این دستگاه‌ها به نرم افزار هیچ محدودیتی وجود ندارد.

امنیت اطلاعات

امنیت اطلاعات با سامانه حضور و غیاب &Bit

شما می‌توانید در نرم افزار Bit& Attendance جهت افزایش امنیت اطلاعات حضور و غیاب برای دسترسی‌ها محدودیت تعیین کنید.

این اجازه‌های دسترسی می‌تواند براساس چارت سازمان شما تعریف شود.

افزایش بهره‌وری

افزایش بهره‌وری با سامانه حضور و غیاب &Bit

همانطور که می‌دانید داشتن ساعت کاری منعطف برای سازمان شما می‌تواند موجب افزایش بهره‌وری و رضایت کارمندان شود. اما شاید تا به حال ابزار مناسبی برای این کار پیدا نکردید.

با استفاده از Bit& Attendance می‌توانید هر نوع ساعت کاری که مدنظر دارید را برای هر کارمندی طراحی کنید.

طراحی گردش کار حضور وغیاب

طراحی گردش کار با سامانه حضور و غیاب &Bit

در برنامه Bit& Attendance شما می‌توانید گردش کار مربوط به حضور و غیاب (کنترل ساعت ورود و خروج، مرخصی،ماموریت ) را با توجه به چارت سازمانی خود تعریف کنید.

بعنوان مثال سلسله مراتبی که یک کارمند باید پس از درخواست مرخصی طی کند تا با مرخصی او موافقت شود را به نرم افزار معرفی می‌کنید. حتی امکان ثبت ماموریت و مرخصی بصورت خودکار نیز ممکن است.

کنترل ساعات کار منابع غیر انسانی

کنترل ساعات کار منابع غیر انسانی با سامانه حضور و غیاب &Bit

.ممکن است در پروژه شما دستگاه یا ماشین آلات سیاری وجود داشته باشد که بخواهید رفت و آمد آن‌ها را نیز کنترل کنید.

در ورژن‌های آخر نرم افزار Dynamics 365 این امکان بوجود آمده که شما Resource ها یا منابع را نیز بعنوان مخاطب ذخیره کنید. این منابع می‌توانند دستگاه‌ها یا ماشین آلات شما باشند.

بنابرین با استفاده از افزونه Bit& Attendance و نصب سخت افزار روی منابع غیر انسانی شما می‌توانید روی این منابع نیز کنترل داشته باشید.

چرا &Bit

نرم افزار Dynamics 365 نرم افزار جامع و پیشرو مایکروسافت، انتخاب اول بسیاری از شرکت‌های بزرگ دنیا بعنوان اتوماسیون فرآیندهای تجاری است.

هدف ما در شرکت &Bit توانمد کردن مشتری با افزایش دانش او نسبت به نرم افزار است. در این راه از ابتدای خرید تا زمانیکه مشتری بدون نیاز به کمک خاصی بتواند کلیه امور خود را براحتی انجام دهد، در کنار شما خواهیم بود.


ابزارهای منحصربفرد &BIT

ایمیل مارکتینگ شرکت &Bit

ایمیل مارکتینگ


چت آنلاین شرکت &Bit

چت آنلاین

ربات تلگرام شرکت &Bit

ربات تلگرام

پورتال شرکت &Bit

پورتال