ماژول ارسال و دریافت پیامک

ماژول ارسال و دریافت پیامک در Microsoft Dynamics 365 ابزاری مؤثر برای بهبود ارتباطات کسب و کارها با مشتریان است. این قابلیت به کسب و کارها امکان ارتباط فوری، ادغام داده‌ها و تبلیغات هدفمند را می دهد. یکی از قدرتمندترین سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) و مدیریت منابع سازمانی (ERP) در دنیا است.  این crm پلتفرم گسترده‌ای از ابزارها و ویژگی‌ها ارائه می‌دهد که به کسب و کارها کمک می‌کند تا عملکرد خود را بهبود بخشند و ارتباطات با مشتریان خود را به سطح جدیدی ارتقا دهند. یکی از امکانات مهم Dynamics 365، ماژول ارسال و دریافتsms  است که با امکانات و قابلیت‌های متنوع، به کسب و کارها کمک می‌نند تا ارتباطات خود را بهبود ببخشند و  موارد مختلفی از تبلیغات گرفته تا اعلان‌های هوش مصنوعی و راهکارهای مشتری‌مداری را ارتقا دهند. با توجه به اینکه در دنیای ارتباطات مدرن، ارسال و دریافت پیامک یکی از راه‌های اصلی برقراری ارتباط با مشتریان و ارتباطات است این نرم افزار می‌تواند در پیشبرد اهداف تجاری نقش بسزایی داشته باشد. در این مقاله، به مزایای استفاده از ماژول‌ ارسال و دریافت پیامک بیت اند می‌پردازیم و ماژول‌های مهمی را معرفی خواهیم کرد.

1 15

مزایای ماژول ارسال و دریافت پیامک بیت اند

همانطور که اشاره شد، استفاده از ماژول‌های ارسال و دریافت پیامک بیت اند برای کسب و کارها و سازمان‌ها در برقراری ارتباط موثرتر با نمایندگان و مشتریان با مزیت‌های فراوانی همراه است. در ادامه به برخی از این مزایا اشاره می‌کنیم.

۱. ادغام داده

با کمک نرم افزار ارسال و دریافت پیامک، Dynamics 365  امکان ادغام داده‌های مشتری را با ارسال و دریافت پیامک فراهم می‌کند. یکپارچه کردن این اطلاعات به کسب و کارها گزارش دقیق‌تری از مشتریان خود می دهد و امکان تطبیق پیامک‌ها با نیازهای مشتریان را فراهم می‌کند.

۲. هزینه کمتر

ارسال پیامک از نظر هزینه‌ای نسبت به روش‌های دیگر ارتباطی مانند تماس تلفنی یا ارسال نامه اقتصادی‌تر است.

۳. تبلیغات هدفمند

با استفاده از این امکان، کسب و کارها می‌توانند تبلیغات هدفمندتری را ارائه دهند. زمانی که مجموعه  پیامک‌های مشتری را بررسی کنید قادر خواهید بود به محتوای مورد علاقه آنها دست یابید بنابراین متناسب با آن تبلیغات را پیش خواهید برد. کسب و کارها می‌توانند به مشتریان خود تخفیف‌ها، پیشنهادها و اخبار مرتبط با محصولات خود را ارسال کنند.

۴. ارتباط سریع و موثر

پیامک‌ها به عنوان یک وسیله ارتباطی فوری شناخته می‌شوند. این ماژول‌ها امکان ارسال پیامک به تعداد زیادی از مخاطبین را در عرض چند ثانیه فراهم می‌کنند، که به کسب و کارها این امکان را می‌دهد تا اطلاعات مهم را به سرعت به مخاطبان خود ارسال کنند. همچنین می‌توانید ارتباطات خود را با مشتریان ارتقا دهید و  به موقع به مشتریان خود پیام ارسال کنید و به نیازهای آنها پاسخ دهند.

۵. وفادارسازی مشتری

مشتریان اغلب پیامک‌ها را به عنوان یک روش ارتباطی قابل اطمینان تلقی می‌کنند. این به کسب و کارها امکان می‌دهد تا اعتماد مشتریان خود را افزایش دهند. علاوه بر این پیامک‌ها به عنوان یک وسیله ارتباطی شخصی تلقی می‌شوند. با ارسال پیامک‌های شخصی‌سازی شده و مستقیم، کسب و کارها می‌توانند ارتباط نزدیکتری با مشتریان خود برقرار کنند.

معرفی ماژول های ارسال و دریافت پیامک بیت اند

 ماژول ارسال و دریافت پیامک، سامانه  Microsoft Dynamics 365 را به سیستم پیامکی متصل می‌کند. سیستم پیامکی بسیار کاربردی است که در برقراری ارتباط سریع و موثر بین نمایندگان و مشتریان قابل استفاده است. ماژول ارسال و دریافت پیامک قادر به ارسال و دريافت پيام کوتاه از طريق وب‌سرویس‌های موجود است. سامانه پیامکی Bit& SMS نرم افزاری است که برای بازاریابی پیامکی می‌توانید از آن استفاده کنید و همزمان از سایر امکانات Dynamics 365 خود در ارسال و دریافت پیامک بهره‌مند شوید.

2 13

نحوه استفاده از نرم‌افزار دریافت و ارسال پیامک در Microsoft Dynamics 365

استفاده از امکان دریافت و ارسال پیامک در Dynamics 365 بسیار آسان است. در اینجا چند مرحله کلی برای استفاده از این قابلیت ذکر می‌شود:

 

گام اول: ابتدا باید نرم‌افزار مربوط به دریافت و ارسال پیامک را در Dynamics 365 نصب کنید و آن را به مدیریت خودی پیکربندی کنید.

 

گام دوم: سپس می‌توانید قالب‌های پیامک مورد نظر خود را ایجاد کرده و محتوای پیام‌ها را تعیین کنید.

 

گام سوم: با استفاده از این قالب‌های تعریف شده، می‌توانید پیام‌های خود را از داخل Dynamics 365 ارسال کرده و پیامک‌های دریافتی را مدیریت کنید.

سوالات متداول درباره ماژول ارسال و دریافت پیامک

در گام اول  کارشناسان ما جلساتی را به صورت آنلاین یا حضوری با مجموعه‌ی شما برگزار خواهند کرد تا نسبت به فرآیندها و فعالیت شما شناخت کافی پیدا کنند.  بعد از  آن بهترین مدل پیشنهاد می‌شود و سپس شما می‌توانید در مورد کلیات و جزییات آن تصمیم بگیرید و بهترین حالت را انتخاب کنید.

خیر، شما به برنامه‌نویسی یا پیش نیاز  خاصی نیاز ندارید. Microsoft dynamics 365 با قابلیت سفارشی‌سازی و انعطاف‌پذیری این امکان را فراهم کرده است تا صرفا با آموزش‌های ساده بتوانید موارد دلخواه را سفارشی سازی کنید.

بله، در حال حاضر امکان اتصال نرم افزار به تلگرام، اینستاگرام، لینکدین، فیس بوک، پینترست و توئیتر وجود دارد.

بله ، برای این کار از طرف داینامیکس 365 محدودیت فنی وجود ندارد و اگر شما از طرف وبسایت هم امکانات فنی کافی داشته باشید مشکلی در اتصال نخواهید داشت. به طور کلی امکان اتصال نرم افزار داینامیکس 365 به هر نرم افزاری که API  ارائه کند، وجود دارد این ارتباط با بعضی نرم افزارهای مالی موجود در بازار از پیش برقرار شده است که برای اطلاع بیشتر می‌توانید با شماره‌های شرکت بیت اند تماس بگیرید.

این به انتخاب خود شما بستگی دارد، بیت اند می‌تواند به هر دو حالت امکان استفاده از نرم افزار را برای شما فراهم کند.

بله، مجموعه بیت اند تمامی بخش های نرم افزار را بصورت فارسی سازی شده در اختیار شما قرار میدهد

بله، قابلیت مدیریت وظایف در تمامی بخش های نرم افزار وجود خواهد داشت و همینطور قابلیت پیگیری وظایف محول شده به کارشناسان توسط مدیران و سرپرستان

بله، شما میتوانید متن پیامک هایتان را از پیش آماده کنید و سپس ارسال کنید

بله، شما میتوانید با طراحی گردش کارهای متنوع در نرم افزار پیامک هایتان را بصورت اتوماتیک ارسال کنید

بله، امکان زمانبندی پیامک ها برای ارسال نیز وجود دارد

خدمات بیت اند

نرم افزار Dynamics 365 نرم افزار جامع و پیشرو  مایکروسافت، انتخاب اول بسیاری از شرکت‌های بزرگ دنیا به عنوان اتوماسیون فرآیندهای تجاری است.

هدف اصلی شرکت &Bit توانمند کردن مشتری از طریق افزایش دانش او نسبت به نرم افزار  است. بنابراین در تمام مسیر بازاریابی از زمان شناسایی مشتری تا فروش در کنار کسب و کار شما خواهیم بود تا با صرف  کمترین انرژی و زمان، بیشترین بازدهی  را برای بهره‌وری کارکنان شما و رضایت مشتریان‌تان داشته باشید.

اطلاعات بیشتر درباره ما

بیت اند ارائه کننــده راهکارهای نرم افزاری مایکروسافت در ایران

برای شروع آماده اید؟

مشاوران ما در بیت اند اماده پاسخ گویی به سوالات شما هستند.