نرم افزار پاپ آپ (‌pop up) تماس‌های تلفنی

نرم افزار پاپ آپ (pop up) تماس‌های تلفنی  یکی از ابزارهای کارآمد در مدیریت تماس‌های ورودی و خروجی در سازمان‌ها است. امروزه، با توجه به اهمیت وجود یک سیستم مدیریت ارتباط با مشتری در هر سازمانی، با استفاده از این نرم افزار می توانید به سرعت و به صورت مؤثر با مشتریان خود در ارتباط باشید و فروش خود را بهبود ببخشید. این نرم افزار با ارتباط به مرکز تلفن و CRM، امکان کنترل تماس های ورودی و خروجی را فراهم می کند. ما در بیت اند نرم افزار پاپ آپ (pop up) تماس‌های تلفنی  مایکروسافت داینامیک 365 را به روزرسانی و و عرضه می‌کنیم. در ادامه این نرم افزار معرفی و امکانات آن بررسی خواهد شد.

1 7

معرفی نرم افزار پاپ آپ (pop up) تماس‌های تلفنی Microsoft Dynamics 365

مایکروسافت داینامیکس ۳۶۵ یکی از قدرتمندترین راه حل‌های CRM (مدیریت ارتباط با مشتری) و ERP (برنامه‌ریزی منابع سازمانی) در بازار است که برای سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ و کوچک مناسب است. با اضافه کردن قابلیت پاپ آپ تلفنی، این نرم افزار به عنوان یکی از بهترین ابزارهای ارتباط با مشتریان برای کسب و کارهای آنلاین شناخته می شود. نرم افزار pop up تلفنی Microsoft Dynamics 365 برای  همه نوع کسب و کار اعم از کوچک و بزرگ طراحی شده است. این نرم افزار با استفاده از ابزارهای پیشرفته‌ای که در آن قرار دارد، به کاربران این اجازه را می‌دهد که به راحتی و با سرعت بالا از پلتفرمی کامل برای مدیریت کسب و کار خود استفاده کنند. نرم افزار پاپ آپ (pop up)  تماس‌های تلفنی ، تماس‌های ورودی و خروجی به صورت خودکار شناسایی و با بانک اطلاعاتی  CRM شما همگام می‌شود.

عملکرد نرم افزار پاپ آپ (pop up) تماس‌های تلفنی

نرم افزار pop up تلفنی  یک ویندوز اپلیکیشن است که در زمان زنگ خوردن یک پاپ آپ بر روی دسکتاپ بالا می‌آید و  اطلاعات کسی که تماس گرفته است را به نمایش می‌گذارد.این نرم افزار قابلیت این را دارد که به CRM وصل شود و بتوانید سوابق مربوط به فرد را در آن ببینید.

مزیت‌های نرم افزار پاپ آپ (pop up) تماس‌های تلفنی

برای همکارانی که در تیم پشتیبانی و فروش مشغول به کار هستند، این نرم افزار بهبود تجربه مشتری، کاهش هزینه ها و بهبود بهره‌وری را به همراه دارد. با بهره گیری از امکانات این نرم افزار، می توان به راحتی تماس‌های با اولویت بالاتر را مدیریت کرده و به بهبود عملکرد تیم پشتیبانی و فروش دست پیدا کرد. با استفاده از این نرم افزار، کاربران می‌توانند تماس‌های ورودی را مدیریت کرده، وظایف و فرصت‌های جدید را شناسایی و به کارکنان ابلاغ کنند.  مهمترین مزیت‌های این نرم افزار را مرور می‌کنیم.

۱. بهبود تجربه مشتری

نرم افزار پاپ آپ (pop up)  تماس‌های تلفنی  به تیم پشتیبانی و فروش امکان ارائه‌ی خدمات بهتر را می‌دهد. کارکنان می‌توانند بر اساس اطلاعات و سوابق مشتریان برای پاسخگویی به آنها و برطرف کردن سوالات و مشکلاتشان موفق‌تر باشند. با استفاده از این نرم افزار،  قادر خواهید بود تا پاسخگویی به مشتریان را بهبود بخشید و تجربه‌ی کاربری خوبی را ایجاد کنید.

۲. کاهش هزینه‌ها

 به دلیل کاهش تعداد تماس‌های اشتباه و همچنین کاهش زمان پاسخ‌دهی به تماس‌های دریافتی، هزینه‌های سازمان کاهش می‌یابد. از طفی استفاده از گردش کار‌ها و گزارش‌گیری موجب می شود  تا به درستی فرآیندهای کاری مدیریت شوند. این خود در کاهش هزینه‌های سازمان شما نقش بسزایی دارد.

۳. بهبود بهره وری

 این نرم‌افزار به تیم پشتیبانی و فروش اجازه می‌دهد به موارد با اولویت بالاتر توجه کنند و در نتیجه بهره‌وری تیم را افزایش می‌دهد. کارکنان می‌توانند در زمان صرفه‌جویی کرده و از آن برای ارتقای مهارت‌های خود و پیشبرد اهداف سازمان استفاده کنند.

۴. بهبود مدیریت

با دسترسی به بانک اطلاعاتی مشتریان و گزارش‌گیری، مدیران می‌توانند به سرعت پاسخگوی مشتریان باشند و تصمیمات اساسی را بر اساس داده‌های موجود بگیرند. بنابراین نرم افزار پاپ آپ (pop up) تماس‌های تلفنی اگر با crm متصل باشد به مدیریت بهتر سیستم نیز کمک می‌کند.

۵. افزایش فروش

با دسترسی سریع و آسان مشتری به شما، تجربه‌ی مشتریان از خرید را بهبود می‌بخشید و آنها را به خرید محصولات و خدمات شما ترغیب می‌کنید. از طرفی بهبود تجربه‌ی مشتری موجب می‌شود تا مشتریان احساس توجه بیشتری از سمت شما دریافت کنند و همینطور افزایش اعتماد مشتریان را به همراه دارد. تمام این موارد احتمال خرید از شما را بالا می‌برد.

۶. رابط کاربری آسان

 نرم افزار (pop up) تماس‌های تلفنی، با رابط کاربری ساده و کاربرپسند، به کاربران این اجازه را می‌دهد که به راحتی از امکانات آن استفاده کنند. همچنین پرسنل شما با پیچیدگی‌های زیادی در استفاده از نرم افزار روبه رو نمی‌شوند.

۷. اطلاعات در دسترس

به وسیله‌ی نرم افزار پاپ آپ (pop up)  تماس‌های تلفنی ، کاربران به راحتی می‌توانند به اطلاعات مهم کسب و کار خود دسترسی پیدا کنند و آن‌ها را مدیریت کنند. با نرم افزار pop up تلفنی شرکت بیت اند در هنگام تماس تلفنی مشتری بدون ورود به CRM سازمان، تمامی اطلاعات مشتری از قبیل شماره تلفن، فامیل، تیکت‌ها، قرادادها، تماس‌های اخیر مشتری و … دسترس داشته باشید. همچنین اگر مشخصات تماسی در CRM  نبود، می‌توانید آن را به CRM سازمان خود منتقل کنید.

امکانات نرم افزار پاپ آپ (pop up) تماس‌های تلفنی بیت اند

در کل، نرم افزارپاپ آپ تلفنی Microsoft Dynamics 365 با ارائه‌ی امکانات پیشرفته و راحتی استفاده، به کاربران این امکان را می‌دهد که به بهترین شکل ممکن از پلتفرمی کامل برای مدیریت کسب و کار خود استفاده کنند. به برخی از این قابلیت‌ها در زیر اشاره می‌کنیم.

تماس‌ های تلفنی

با استفاده از پاپ آپ تلفنی، می توانید به سرعت با مشتریان خود در ارتباط باشید و آنها را به خرید محصولات و خدمات خود ترغیب کنید. این نرم افزار قابلیت‌های زیر را در اختیار شما قرار می‌دهد.

2 10
3 11

کنترل فرآیند فروش

با استفاده از نرم افزار (pop up) تماس‌های تلفنی، می توانید فرآیند فروش را بهبود بخشید و کنترل بهتری بر روند فروش داشته باشید.

پشتیبانی از VOIP

برای استفاده از تلفن بر بستر شبکه و آنالوگ به ترتیب باید از دو تکنولوژی VOIP و  TApi  استفاده کرد. نرم افزار پاپ آپ (pop up)  تماس‌های تلفنی  بیت اند از ماژول اتصال voip به CRM  در کنار  TApi  پشتیبانی می‌کند.

4 9
5 12

یادآوری‌های خودکار

با استفاده از قابلیت یادآوری‌های خودکار در نرم افزار pop up تلفنی، می توانید به سادگی از اطلاعات مشتریان خود استفاده کنید و به آنها یادآوری‌های مرتبط با محصولات و خدمات‌تان را ارائه دهید. این قابلیت در فرآیند فروش و بازاریابی به شما کمک بسزایی خواهد کرد.

گزارشات فروش

با استفاده از نرم افزار اتصال CRM به مرکز تلفن ، می‌توانید گزارشات دقیقی از فعالیت‌های فروش خود دریافت کنید و به سادگی اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم‌گیری را جمع آوری کنید. همچنین می‌توانید از این گزارشات در قالب فایل اکسل یا سایر ویژگی‌های بصری مانند نمودار‌ها خروجی بگیرید.

6 3
7 4

مدیریت

 نرم افزار پاپ آپ (pop up) تماس‌های تلفنی ، با توجه به قابلیت‌هایی که به شما در دسترسی به پایگاه داده و گردش کارها می‌دهد، کمک می کند تا فرآیند نظارت و مدیریت را به بهترین شکل انجام دهید. برخی از موارد مدیریتی عبارتند از:

هزینه نرم افزار پاپ آپ (pop up) تماس‌های تلفنی بیت اند

با توجه به مزایای ذکر شده برای نرم افزار اتصال CRM به مرکز تلفن مایکروسافت داینامیک 365، استفاده از این نرم‌افزار می‌تواند بهبود و یکپارچگی در فرآیند مدیریت تماس‌های ورودی و خروجی شما را فراهم آورد. هزینه‌ی نرم افزار با توجه به بستر فعالیت و نیازهای سازمان می‌تواند متفاوت باشد. برای دریافت قیمت نرم افزار پاپ آپ (pop up)  تماس‌های تلفنی  بیت اند و استفاده از این نرم‌افزار، می‌توانید با شرکت تماس بگیرید و طی جلسه‌ی  مشاوره نرم‌افزار مناسب را برای سازمان خود تهیه کنید.

سوالات متداول درباره نرم افزار پاپ آپ (pop up) تماس‌های تلفنی

در گام اول  کارشناسان ما جلساتی را به صورت آنلاین یا حضوری با مجموعه‌ی شما برگزار خواهند کرد تا نسبت به فرآیندها و فعالیت شما شناخت کافی پیدا کنند.  بعد از  آن بهترین مدل پیشنهاد می‌شود و سپس شما می‌توانید در مورد کلیات و جزییات آن تصمیم بگیرید و بهترین حالت را انتخاب کنید.

خیر، شما به برنامه‌نویسی یا پیش نیاز  خاصی نیاز ندارید. Microsoft dynamics 365 با قابلیت سفارشی‌سازی و انعطاف‌پذیری این امکان را فراهم کرده است تا صرفا با آموزش‌های ساده بتوانید موارد دلخواه را سفارشی سازی کنید.

بله، در حال حاضر امکان اتصال نرم افزار به تلگرام، اینستاگرام، لینکدین، فیس بوک، پینترست و توئیتر وجود دارد.

بله ، برای این کار از طرف داینامیکس 365 محدودیت فنی وجود ندارد و اگر شما از طرف وبسایت هم امکانات فنی کافی داشته باشید مشکلی در اتصال نخواهید داشت. به طور کلی امکان اتصال نرم افزار داینامیکس 365 به هر نرم افزاری که API  ارائه کند، وجود دارد این ارتباط با بعضی نرم افزارهای مالی موجود در بازار از پیش برقرار شده است که برای اطلاع بیشتر می‌توانید با شماره‌های شرکت بیت اند تماس بگیرید.

این به انتخاب خود شما بستگی دارد، بیت اند می‌تواند به هر دو حالت امکان استفاده از نرم افزار را برای شما فراهم کند.

بله، مجموعه بیت اند تمامی بخش های نرم افزار را بصورت فارسی سازی شده در اختیار شما قرار میدهد

بله، قابلیت مدیریت وظایف در تمامی بخش های نرم افزار وجود خواهد داشت و همینطور قابلیت پیگیری وظایف محول شده به کارشناسان توسط مدیران و سرپرستان

بله، با استفاده از قابلیت TAPI شما میتوانید تلفن های سانترال تان را نیز به داینامیکس 365 متصل کنین

بله، شما میتوانید هرنوع اطلاعاتی که در داینامیکس از مشتری تان ثبت کردید را در هنگام تماس مشتری بر روی صفحه مانیتورتان ببینید

بله، شما میتوانید تلفن های Voip را نیز به نرم افزار داینامیکس 365 متصل کنید

خدمات بیت اند

نرم افزار Dynamics 365 نرم افزار جامع و پیشرو  مایکروسافت، انتخاب اول بسیاری از شرکت‌های بزرگ دنیا به عنوان اتوماسیون فرآیندهای تجاری است.

هدف اصلی شرکت &Bit توانمند کردن مشتری از طریق افزایش دانش او نسبت به نرم افزار  است. بنابراین در تمام مسیر بازاریابی از زمان شناسایی مشتری تا فروش در کنار کسب و کار شما خواهیم بود تا با صرف  کمترین انرژی و زمان، بیشترین بازدهی  را برای بهره‌وری کارکنان شما و رضایت مشتریان‌تان داشته باشید.

اطلاعات بیشتر درباره ما

بیت اند ارائه کننــده راهکارهای نرم افزاری مایکروسافت در ایران

برای شروع آماده اید؟

مشاوران ما در بیت اند اماده پاسخ گویی به سوالات شما هستند.