ربات تلگرام &Bit

ربات تلگرام

ربات تلگرام یکی از مفیدترین ابزارهای پیام رسان تلگرام است. بسیاری از فعالیت‌هایی که شما در بخش‌هایی مانند بازاریابی، فروش، خدمات پس از فروش و … در شبکه‌های اجتماعی انجام می‌دهید را می‌توانید به جای نیروی انسانی به ربات واگذار کنید.

ربات تلگرام یکی از امکانات تلگرام است که قابلیت برنامه ریزی دارد. شما می‌توانید ربات تلگرام را در کانال‌های تلگرام برای اطلاع رسانی یا در گروه‌ها برای مدیریت گروه به کار بگیرید. همچنین می‌توان ربات را در پشیبانی برای پاسخگویی و حل خودکار مشکل مشتریان استفاده کنید.

در ادامه این مطلب به ویژگی‌های ربات تلگرام به صورت کامل اشاره خواهیم کرد.

نرم افزار Bit& Telegram

این نرم افزار Dynamics 365 شما را به ربات تلگرام متصل می‌کند، بنابرین شما می توانید تمامی اطلاعاتی که ربات تلگرام برای مشتری ارسال می‌کند را از Dynamics 365 گرفته و بازخوردهای آن را وارد Dynamics 365 خود کنید.

ربات تلگرام چه مزایایی برای سازمان شما دارد؟

کاهش هزینه‌ها

chat bot 2.jpg

با بکارگیری ربات تلگرام در بخش‌هایی مثل پشتیبانی، و پاسخگویی 24/7 (همه ساعته و همه روزه) ربات به مشتریان، نیاز شما به نیروی کار کمتر می‌شود. این موضوع بخصوص در سازمان‌های بزرگ که نیاز به فضا و نیروی انسانی زیاد برای پاسخگویی دارند، موجب کاهش در هزینه نیروی انسانی و هزینه اجاره یا خرید محیط کار می‌شود.

ابزارهای مفید

chat bot 3.jpg

ربات تلگرام ابزارهای مفید زیادی مانند قابلیت جستجو، منوهای آماده، ارسال محتوای چندرسانه‌ای و نظر سنجی دارد.

با اتصالی که نرم افزار Bit& Telegram با Dynamics 365 شما برقرار می‌کند، شما میتوانید از تمامی این ابزارها در بخش‌های مختلفی مانند پشتیبانی، بازاریابی و فروش استفاده کنید.

کوتاه کردن مسیر خرید

chat bot 4.jpg

با راهنمایی و پاسخگویی صحیح و مرحله به مرحله‌ای که ربات مطابق با نیاز مشتری، ارائه می‌دهد، بسیاری از فرآیندهای زمانبر و اضافی حذف شده، و مشتری مسیر رسیدن به خرید یا قیف فروش را سریعتر طی می‌کند.

ارجاع درست

chat bot

شما می‌توانید در اموری که احتیاج به پاسخگویی نیروی انسانی دارد، ربات را برنامه‌ریزی کنید تا مشتری را به فرد درست در دپارتمان درست و زمان مناسب ارجاع دهد.

زمان بیشتر برای کار مهم‌تر

chat bot 6.png

درصد بالایی از سوالات و درخواست‌های مشتریان تکراری است یا با یک راهنمایی ساده حل می‌شود، اما حجم بالای این درخواست‌ها وقت زیادی از کارمندان شما می‌گیرد، با نصب ربات‌، وقت زیادی از کارمندان شما آزاد می‌شود تا به امور مهم و پیچیده‌تر اختصاص یابد. این امر موجب افزایش بهره‌وری سازمان شما می‌شود.

افزایش سرعت پاسخگویی

chat bot 8.png

با دسترسی سریع و طبقه بندی شده‌ای که ربات تلگرام به منابع شما دارد، درخواست‌های مشتری به سرعت پاسخ داده می‌شود. حتی هنگامی که در بخش پاسخگویی عامل انسانی وجود داشته باشد، فرد پاسخگو می‌تواند از امکانات ربات خود برای پاسخگویی بهره ببرد.

ربات تلگرام چه مزایایی برای مشتریان شما دارد؟

خدمت رسانی24/7

chat bot 8.jpg

یکی از دغدغه‌های مشتریان در ساعات غیراداری یا تعطیلات در دسترس نبود بخش پاسخگویی سازمان‌هاست. با استفاده از ربات تلگرام مشتریان شما در تمامی ساعات و تمامی روز به پاسخ خود خواهند رسید.

کاهش زمان انتظار

chat bot 10 1.png

بسیاری از اوقات مشتریان برای درمیان گذاشتن مشکلات خود با سازمان شما باید در صف انتظار طولانی‌ای منتظر بمانند. ربات تلگرام قادر است در آن واحد با تعداد نا محدودی مشتری در تعامل باشد

حل خودکار مشکل

chat bot 11.png

با قرار دادن امکاناتی مثل جستجو و منوهای آماده و طبقه‌بندی شده، مشتری می‌تواند بصورت خودکار مشکل خود را حل کند.

بازاریابی با Dynamics 365 توسط بیت اند

چرا &Bit

 

نرم افزار Dynamics 365 نرم افزار جامع و پیشرو  مایکروسافت، انتخاب اول بسیاری از شرکت‌های بزرگ دنیا به عنوان اتوماسیون فرآیندهای تجاری است.

هدف اصلی شرکت &Bit توانمند کردن مشتری از طریق افزایش دانش او نسبت به نرم افزار  است. بنابراین در تمام مسیر بازاریابی از زمان شناسایی مشتری تا فروش در کنار کسب و کار شما خواهیم بود تا با صرف  کمترین انرژی و زمان هم برای مشتریان شما و هم پرسنل به بیشترین بازدهی برسید.

این اعلان را به اشتراک گذارید