پاپ آپ تلفنی شرکت &Bit

پاپ آپ (Pop Up) تلفنی چیست؟

پاپ آپ تلفنی نرم افزاری است که با نصب روی سیستم عامل شما بین تماس های تلفنی و نرم افزار CRM شما اتصال برقرار کرده و کلیه مشخصات تماس گیرنده را از CRM شما دریافت و در پنجره نرم افزار (که در دسکتاپ شما بالا پریده) نشان می‌دهد.

ویژگی‌های نرم افزار پاپ آپ (Pop Up) تلفنی

افزایش سرعت پاسخگویی

call queues 3 365x365 1

با توجه به اتصال پاپ آپ تلفنی شما به CRM سازمان، هنگام تماس مشتری لازم نیست وارد CRM شوید و به جستجوی اطلاعات مشتری بگردید، با حذف این مراحل پاسخگویی شما سرعت بیشتری می‌گیرد و بهره‌وری کارمندان بیشتر می‌گردد.

حس خوب مشتری

customer.jpg

هنگامی که مشتری با شما تماس می‌گیرد، تمامی اطلاعات آن برای شما نمایش داده می‌شود، شناختن مشتری بدون اینکه اطلاعات خود را به شما ارائه دهد، علاوه بر ایجاد حس صمیمیت با شما، اعتبار سازمان شما را نزد مشتری بالا می‌برد.

امکانات نرم افزار پاپ آپ تلفنی &Bit

سهولت دسترسی به اطلاعات CRM

crm

نرم افزار پاپ آپ تلفنی شرکت &Bit قادر است هنگام تماس تلفنی مشتری بدون اینکه شما وارد CRM سازمان خود شوید، تمامی اطلاعات مشتری از قبیل شماره تلفن، فامیل، تیکت‌ها، قرادادها، تماس‌های اخیر مشتری و … را به سرعت به شما نشان دهد.

در صورتیکه شما بخواهید وارد CRM خود شوید نیز به راحتی و با یک کلیک به CRM خود متصل خواهید شد.

با استفاده از نرم افزار پاپ آپ تلفنی شرکت &Bit ، درصورتیکه تماسی گرفته شود که مشخصات آن قبلا در CRM موجود نبوده، می‌توانید آن را به CRM خود وارد کنید

پشتیبانی از VOIP

VoIP.jpg

همانطور که می‌دانید برای استفاده از تلفن بر بستر شبکه باید از تکنولوژی VOIP و برای تلفن‌های آنالوگ از TApi استفاده کرد.

نرم افزار پاپ آپ تلفنی شرکت &Bit از هر دوی این تکنولوژی ‌ها پشتیبانی می‌کند.

منبع: بیت اند

این اعلان را به اشتراک گذارید