قیمت و خرید نرم افزار ATS

نرم افزار مدیریت فرآیند استخدام به جذب نیروی کار مناسب آن هم در روندی سریع و بهینه کمک می‌کند.  فرآیند جذب و استخدام نیز مانند سایر فرآیندهای سازمانی به مدیریت و پایش مناسب نیاز دارد.  مدیریت این روند استخدام با توجه به حجم دریافت درخواست‌ها و اطلاعات می‌تواند بسیار زمان‌بر و پیچیده باشد و هزینه‌ی بالایی به شرکت تحمیل کند. بنابراین به کارگیری نرم‌افزارهای پیشرفته بسیار اثرگذار خواهد بود. به همین دلیل خرید نرم افزار ATS می‌تواند یک از گزینه‌های تیم مدیریتی باشد. این نرم افزار کاربردی، با اتوماسیون‌سازی  استخدام و هوشمندسازی بررسی‌ رزومه‌ها به کمک سازمان‏ها می‎آید.  در ادامه به معرفی نرم افزار مدیریت فرآیند استخدام مایکروسافت داینامیک 365 که توسط بیت اند عرضه می‌شود، می‌پردازیم.

1 5

معرفی نرم افزار مدیریت فرآیند استخدام 365 Dynamics Microsoft

نرم افزار مدیریت فرآیند استخدام یا همان ATS، نرم افزاری قدرتمند برای مدیریت استخدام و جذب نیروی کار است. مایکروسافت این نرم‌افزار را با استفاده از تکنولوژی Microsoft Dynamics 365 طراحی کرده است و به شما کمک می‌کند تا به راحتی و به سرعت از بین متقاضیان شغلی بهترین افراد را برای شرکت خود پیدا کنید. ATS از امکاناتی مانند جستجوی هوشمند، مدیریت رزومه‌ها، ارسال پیامک و ایمیل به متقاضیان شغلی، مدیریت مصاحبه‌ها، افزودن وظایف جدید به کاندیداها برخوردار است. همچنین نرم افزار مدیریت استخدام مایکروسافت داینامیکس 365 قابلیت خواندن رزومه‌ها را دارد. در واقع، این نرم افزار قابلیت تجزیه و تحلیل رزومه های کاربران را با استفاده از تکنولوژی OCR (تشخیص شناسه اپتیکال) و همچنین پردازش زبان طبیعی دارد. به علاوه، با استفاده از داده هایی که در سیستم Dynamics 365 برای مدیریت استخدام ذخیره شده‌اند، می‌تواند به صورت خودکار رزومه‌های مناسب برای شغل‌های خالی را جستجو کرده و به شما اطلاع دهد.

قابلیت نرم افزار مدیریت جذب و استخدام

نرم افزار  Microsoft Dynamics 365 ATS (نرم افزار مدیریت فرآیند استخدام) دارای قابلیت های متعددی است که به شما در مدیریت فرآیند استخدام و جذب نیروی کار کمک می‌کند. با استفاده از نرم افزار مدیریت کارجو ATS، می‌توانید به راحتی و با سرعت، کاندیداهای بیشتری را به شرکت خود جذب کنید و همچنین زمان و هزینه‌ای که برای جذب کاندیداها صرف می‌کنید را به حداقل برسانید. در زیر به برخی از قابلیت‌های مهم این نرم افزار اشاره می‌کنیم:

• استخراج اطلاعات با جستجوی هوشمند

 نرم افزار مدیریت کارجو بیت اند، از یک سیستم جستجوی هوشمند استفاده می‌کند که موجب می‌شود تا بهترین کاندیداهای شغلی را بر اساس رزومه‌های ارسالی پیدا کنید. نرم افزار این تکنولوژی را دارد که بتواند اطلاعات لازم را از روی رزومه استخراج کند و در اختیار منابع انسانی قرار دهد. همچنین می‌تواند تشخیص دهد که هر رزومه برای چه موقعیت شغلی ارسال شده است. همچنین این بخش به شما این امکان را می دهد تا با استفاده از فیلترهای مختلف، به سرعت رزومه‌ها را بررسی کرده و بهترین گزینه را پیدا کنید.

• مدیریت رزومه‌ها

 با استفاده از این بخش، می‌توانید رزومه‌های کاندیداهای شغلی را به راحتی مدیریت و آن‌ها را درگروه‌های مختلف دسته‌بندی کنید.  رزومه‌ها ممکن است از کانال‌های مختلفی مانند سایت، ایمیل، شبکه‌های اجتماعی و … ارسال شوند. نرم افزار مدیریت استخدام مایکروسافت از تمامی کانال‌ها پشتیبانی می‌کند. بدین ترتیب روند بررسی رزومه آسان‌تر می‌شود و از طرفی دسترسی به اطلاعات متقاضیان سریع‌تر صورت می‌گیرد.

• مدیریت و برنامه‌ریزی مصاحبه‌ها

برنامه‌ریزی مصاحبه‌های شغلی برای منابع انسانی و تیم مدیریت همواره با چالش‌هایی همراه است. نرم افزار مدیریت فرآیند استخدام کمک می‌کند تا یک تقویم کاری مناسب تهیه کنید. متناسب با گردش کار اعضا و  روزمه‌ها به راحتی مصاحبه‌های شغلی را برنامه‌ریزی و بهترین افراد را برای مصاحبه دعوت کنید.

• سفارشی سازی فرآیند استخدام

از آنجا ممکن است هر موقعیت شغلی نیاز به روند جذب و استخدام متفاوتی داشته باشد، نرم افزار باید بتواند این نیاز را برآورده کند. نرم افزار مدیریت فرآیند استخدام این قابلیت را دارد که شما بتوانید روند استخدام را برای هر موقعیت شغلی به طور به خصوص و جداگانه‌ای طراحی کنید.

man wooden cubes table management concept

• تعریف شاخص‌ها

یکی از گزینه‌های مناسبی در نرم افزار مدیریت استخدام امکان تعیین شاخص‌های مختلف و محاسبه‌ی آن است. به عنوان مثال می‌توانید محاسبه کنید که هر مرحله از استخدام به چه مقدار زمان نیاز دارد تا بتوانید برای آن برنامه‌ریزی کنید. یا اینکه چند درصد از روزمه‌ها بررسی و پاسخ داده شده‌اند. محاسبه‌ی نرخ تبدیل تعداد متقاضیان به نیروی کار  نیز  کمک می‌کند تا بدانید برای یک موقعیت شغلی به بررسی چند مورد از رزومه‌ها نیاز دارید.

• ارسال پیامک و ایمیل به کاندیداهای شغلی

نرم افزار مدیریت فرآیند استخدام به شما اجازه می‌دهد تا پیامک و ایمیل به کاندیداهای شغلی ارسال کرده و آن‌ها را به مصاحبه دعوت کنید. شما می توانید با متقاضیان شغل خود به راحتی ارتباط برقرار کنید و به آنها اطلاعات بیشتری درباره‌ی شغل مورد نظر خود ارائه دهید. علاوه بر این روند بررسی وضعیت رزومه نیز برای متقاضی قابل ارسال است.

• مدیریت تیم

فرآیند جذب و استخدام به صورت تیمی انجام می‌شود. این قابلیت شرایطی را فراهم می‌کند که بتوانید بر فعالیت‌های مختلف اعضا نظارت داشته باشید. به این ترتیب با کمک بخش‌های متنوع نرم افزار مدیریت فرآیند استخدام، شما می توانید تیم خود را به راحتی مدیریت کنید و تمام اعضا را در فرآیند کاری مشارکت دهید. علاوه براین می‌توانید برای هر کاربر دسترسی مشخصی در نرم افزار ATS ایجاد کنید، موقعیت های شغلی، نقش اعضای تیم استخدام و مراحل بررسی رزومه نیز قابل تعریف  است.

• گزارش‌گیری

گزارش‌گیری کمک می‌کند تا  بتواندی روند کاری مختلفی را درباره‌ی کاندیداهای شغلی و وضعیت جذب آن‌ها تهیه کنید و به راحتی به اطلاعات مهم دسترسی داشته باشید. جمع آوری گزارشات برای بررسی داده و تحلیل آن برای آینده‌نگری و توسعه سازمان شما مفید است. قابلیت گزارش‌گیری در نرم افزار مدیریت فرآیند استخدام  می‌تواند تمام گزارشات دقیق مدیریتی را از ابتدا تا انتهای فرآیند استخدام ایجاد کند. این گزارش‌ها شامل بازدید آگهی‌های استخدامی، گزارش عملکرد تیم جذب و استخدام و تعداد رزومه‌های دریافتی و … باشد.

• افزودن وظایف جدید به کاندیداها

 برای انتخاب فرد مناسب شاید نیاز داشته باشید تا وظایف یا چالش‌هایی را برای متقاضیان ایجاد کنید. نرم افزار مدیریت استخدام  این امکان را به شما می دهد که به راحتی وظایف جدیدی را به کاندیداهای شغلی اختصاص دهید، آن‌ها را به چالش بکشانید و از بین آن‌ها بهترین افراد را انتخاب کنید.

مزایای Microsoft Dynamics 365 ATS

نرم افزار مدیریت استخدام Microsoft Dynamics 365 ATS دارای قابلیت‌ها و بخش‌های مختلفی است که هر کدام از آنها می‌تواند مزیت خوبی برای سازمان شما به همراه داشته باشد. در ادامه مهمترین مزیت‌های این نرم افزار را با هم مرور می‌کنیم:

افزایش بهره وری

با استفاده از Microsoft Dynamics 365 ATS، می‌توانید به راحتی و با سرعت بهترین افراد را برای شرکت خود پیدا کنید و به این ترتیب، بهره وری شرکت خود را افزایش دهید. علاوه بر این قدرت رقابتی سازمان شما با جذب نیروی خوب بالا می‌رود.

2 5
3 5

افزایش کیفیت استخدام

 به دلیل قابلیت‌های متعدد نرم افزار مدیریت فرآیند استخدام فرآیند جذب نیروی کار کاملا دقیق و با کیفیت خوبی انجام می‌شود.  برای انتخاب صحیح کاندیداها می‌توانید از فیلترهای مختلف استفاده کنید و این کار باعث می شود که کیفیت استخدام شما افزایش یابد.

کاهش زمان و هزینه

 فرآیند استخدام و جذب نیرو زمان‌بر و نیازمند صرف هزینه است. با نرم افزار ‌‌‌ATS  را به راحتی و با کاهش زمان و هزینه این پروسه انجام می‌شود. انجام دهید. به عنوان مثال، می توانید با استفاده از قابلیت های جستجوی هوشمند و مدیریت رزومه، به سرعت بهترین متقاضیان شغل را پیدا کنید و از ارسال دستی رزومه‌ها خودداری کنید. همچنین زمان و هزینه‌ای که برای جذب کاندیداها صرف می‌کنید را به حداقل برسانید.

4 5
5 4

افزایش شفافیت

 قابلیت‌های گزارش‌گیری، دسترسی به نتایج و اطلاعات مهم در مورد فرآیند استخدام و جذب نیروی کار را آسان‌تر می‌کند و به این ترتیب قادر خواهید بود تا شفافیت را در سازمان خود افزایش دهید.

بهبود تجربه کاربری

بهبود تجربه‌ی کاربری متقاضیان شغلی و کاربران، رضایت آنها افزایش می‌یابد. این به نوبه‌ی خود در شناخته شدن هر چه بیشتر شرکت شما موثر خواهد بود.

6 3

امکانات نرم افزار مدیریت جذب و استخدام

با استفاده از قابلیت‌های متنوع این نرم افزار می‌توانید فرآیند استخدام خود را بهبود بخشید و بهترین کاندیداها را برای سازمان خود جذب کنید. نرم افزار مدیریت فرآیند استخدام دارای بخش‌های زیر است:

استخدام

 • مدیریت و ایجاد موقعیت شغل‌ی با اطلاعات دقیق و کامل
 • مدیریت فرآیند استخدام و مصاحبه
 • تعیین مراحل استخدام و مراحل انتخاب مناسب

منابع انسانی

 • ایجاد پروفایل کاربری کامل برای کاندیداها
 • مدیریت مشاغل و رزومه‌ها
 • سازماندهی و نظارت بر وضعیت استخدامی کارکنان

مدیریت تیم استخدام

 • همکاری و مشارکت بین اعضای تیم استخدام
 •     تعیین نقش‌ها، مجوزها و دسترسی‌های کاربران در نرم افزار

تنظیمات و پیکربندی

 •     تنظیمات سفارشی‌سازی متناسب با نیازهای شرکت 
 •     پیکربندی و بهینه سازی فرآیند استخدام برای بهبود عملکرد

تحلیل داده

 •     گزارش‌دهی جامع و تحلیل دقیق برای استخدام و مصاحبه کاندیداها

پشتیبانی

 • ارائه‌ی راهنما و پشتیبانی در استفاده از نرم افزار
 • رفع اشکالات و به روزرسانی‌های سیستمی

امنیت

 • تضمین امنیت و حریم خصوصی اطلاعات مورد استفاده در نرم افزار

گردش کار

 • مدیریت گردش کار در فرآیند استخدام و مصاحبه کاندیداها

هزینه نرم افزار مدیریت فرآیند استخدام بیت اند

نرم افزار مدیریت فرآیند استخدام یا Microsoft Dynamics 365 ATS  با قیمت مناسبی که دارد، یکی از گزینه‌های خوب موجود در بازار  برای شرکت‌های کوچک و متوسط است. این نرم افزار با کیفیت خوبی که دارد می‌تواند کمک کند تا به راحتی و با هزینه‌ای مناسب، بهترین افراد را برای شرکت خود پیدا کنید. قیمت خرید نرم افزار ATS با توجه به ماژول‌ها و نیازمندی‌های شما متفاوت است. می‌توانید برای دریافت قیمت نرم افزار و مشاوره با کارشناسان بیت اند تماس بگیرید.

سوالات متداول درباره نرم افزار مدیریت فرآیند استخدام

نرم افزار مدیریت خدمت مایکروسافت داینامیکس 365 برای تمام مجموعه‌هایی  که ارائه دهنده‌ی خدمات مختلف هستند، مناسب است. مجموعه‌هایی که سیستم دریافت تیکتینگ ، خدمات پس از فروش یا گارانتی دارند و به طور کلی سازمان‌هایی که علاقه‌مند به بالا بردن سطح رضایت مشتریان هستند می‌توانند از آن استفاده کنند.

بله، از طریق راه اندازی پورتال تیکتینگ امکان ثبت تیکت به صورت مستقیم برای مشتریان فراهم می‌گردد.

بله، نرم افزار خدمات در محل توسط بیت اند عرضه می‌شود. این نرم افزار مزایایی همچون گزارشات کارشناس در محل مشتری و ثبت زمان و مکان حضور تکنسین‌ها را به همراه دارد.

بله، امکان گزارش‌گیری از بخش‌های مختلف نرم افزار وجود دارد.

خیر، شما به پیش نیاز خاصی احتیاج ندارید و می توانید صرفا با آموزش داینامیکس 365 آن را سفارشی سازی کنید.

خدمات بیت اند

نرم افزار Dynamics 365 نرم افزار جامع و پیشرو  مایکروسافت، انتخاب اول بسیاری از شرکت‌های بزرگ دنیا به عنوان اتوماسیون فرآیندهای تجاری است.

هدف اصلی شرکت &Bit توانمند کردن مشتری از طریق افزایش دانش او نسبت به نرم افزار  است. بنابراین در تمام مسیر بازاریابی از زمان شناسایی مشتری تا فروش در کنار کسب و کار شما خواهیم بود تا با صرف  کمترین انرژی و زمان، بیشترین بازدهی  را برای بهره‌وری کارکنان شما و رضایت مشتریان‌تان داشته باشید.

اطلاعات بیشتر درباره ما

بیت اند ارائه کننــده راهکارهای نرم افزاری مایکروسافت در ایران

برای شروع آماده اید؟

مشاوران ما در بیت اند اماده پاسخ گویی به سوالات شما هستند.