فارسی ساز Dynamics 365

فارسی ساز Dynamics 365

فارسی ساز Dynamics 365 شرکت &Bit

فارسی ساز Dynamics 365 که درست کار کرده و قابل به روزرسانی‌باشد، نیازی است که در جامعه کسب و کار ایرانی همواره حس می‌شود. شرکت &Bit کوشیده تا با رفع مشکل نسخه‌های قبلی و پیگیری برای به‌روزنگه داشتن فارسی ساز داینامیک 365 بتواند این نیاز را به نحو احسن برطرف کند.

. به همین‌ دلیل ما در شرکت &Bit با تولید فارسی ساز Microsoft Dynamics 365 که مزایای منحصر بفردی در قیاس با دیگر رقبا دارد، می‌‌کوشیم تا شما را بیش از پیش توانمندتر سازیم .

برتری‌های نسخه‌ فارسی ساز CRM شرکت &Bit

به روز بودن

به روز بودن فارسی ساز Dynamics 365

همانطور که می‌دانید شرکت Microsoft در سال 2016 ار نسخه CRM جدید خود رونمایی کرد. اما در نسخه‌ بعدی خود با نام Microsoft CRM service pack 2.0 یا نسخه 8.2 نام این محصول به Dynamics 365 تغییر پیدا کرد.

در حال حاضر آخرین نسخه یعنی ورژن 9 این محصول با نام Dynamics 365 به دنیا عرضه شده. ما در شرکت &Bit مفتخریم که توانستیم فارسی‌ساز این نسخه از برنامه را نیز در اختیار مشتریان گرامی خود قرار دهیم.

با انتخاب فارسی ساز شرکت &Bit شما می‌توانید تا یک سال از پشتیبانی رایگان این شرکت که شامل بروزرسانی بسته‌ها نیز می‌گردد، استفاده کنید تا همواره به روز باشید.

سریع تر شدن

سریع تر شدن فارسی ساز Dynamics 365

شرکت &Bit با بازنویسی فارسی ساز Dynamics 365 در نسخه‌های قدیمی خود، توانسته در نسخه 9 یا Microsoft Dynamics 365 سرعت برنامه‌ را به شکل قابل ملاحظه‌ای بهبود دهد.

محیط کاملا فارسی و شمسی

فارسی ساز  Dynamics 365 کاملا فارسی و شمسی سازی شده

یکی دیگر از برتری‌های فارسی ساز &Bit نسبت به سایر رقبا، فارسی کردن واقعی تمامی محیط‌های Microsoft Dynamics 365 از قبیل فرم‌ها، جدول‌ها، نمودارها و تقویم‌ها است.

امکان چند زبانه بودن

چند زبانه بودن فارسی ساز Dynamics 365

Dynamics 365 از زبان‌های بسیاری در دنیا پشتیبانی می‌کند. شما می‌توانید با دانلود آن‌ها، بصورت رایگان از این بسته‌های زبانی بهره‌مند شوید.

با توجه به تحریم بودن ایران، زبان فارسی در این بسته‌ها موجود نیست. در بسیاری از فارسی‌سازهای موجود در بازار با نصب نسخه فارسی ساز امکان نصب دیگر زبان‌ها از شما گرفته می‌شود.

ما در شرکت &Bit توانستیم فارسی ساز Dynamics 365 را بگونه‌ای ارائه دهیم که نصب فارسی ساز مشکلی برای سایر زبان‌ها نخواهد داشت.


فارسی زبان پایه

فارسی زبان پایه Dynamics 365

هنگام نصب نرم افزار Dynamics 365 از شما درخواست می‌شود زبان پایه را انتخاب کنید. اهمیت زبان پایه در این است که اموری مانند سفارشی سازی و administration در زبان پایه انجام می‌شود.

در صورت استفاده از فارسی ساز CRM سایر شرکت‌ها محیط برنامه شما فارسی می‌شود، اما چنانچه بخواهید از امکانات سفارشی سازی استفاده کنید باید به زبان انگلیسی تغییر زبان دهید.

با استفاده از فارسی ساز Dynamics 365 شرکت &Bit می‌توانید فارسی را به عنوان زبان پایه انتخاب کرده و در هنگام سفارشی سازی نیز به زبان فارسی با نرم افزار کار کنید.

.

قفل نرم‌افزاری

قفل نرم افزاری فارسی ساز Dynamics 365

بسیاری از شرکت‌ها برای ارائه نرم‌افزار خود از قفل‌های سخت‌افزاری یا دانگل‌ها استفاده می‌کنند.

این موضوع تا زمانی‌که شما تغییراتی در سیستم خود ایجاد نکرده برای شما مشکلی ایجاد نمی‌کند. اما به‌محض اینکه در سیستم شما تغییراتی مانند تعویض هارد، رم، جابه‌جایی در هاست یا رفتن به سوی سرورهای مجازی اتفاق بیافتد، شما با قفل سخت افزاری به مشکل خواهید خورد.

در قفل نرم افزاری داینامیک 365 شرکت &Bit شما هیچ محدودیتی برای تغییرات روی سیستم خود نخواهید داشت. و قفل صرفا بصورت یک Serial Number به شما ارائه خواهد شد.

همچنین در نرم افزار Microsoft Dynamics 365 شرکت &Bit از لحاظ تعداد کاربر هیچ محدودیتی برای مشتری در نظر گرفته نشده، هرچند هر License تنها برای یک سازمان یا Organization قابل استفاده است.

چرا &Bit

نرم افزار Dynamics 365 نرم افزار جامع و پیشرو مایکروسافت، انتخاب اول بسیاری از شرکت‌های بزرگ دنیا بعنوان اتوماسیون فرآیندهای تجاری است.

هدف ما در شرکت &Bit توانمد کردن مشتری با افزایش دانش او نسبت به نرم افزار است. در این راه از ابتدای خرید تا زمانیکه مشتری بدون نیاز به کمک خاصی بتواند کلیه امور خود را براحتی انجام دهد، در کنار شما خواهیم بود.


ابزارهای منحصربفرد &BIT

ایمیل مارکتینگ شرکت &Bit

ایمیل مارکتینگ


چت آنلاین شرکت &Bit

چت آنلاین

ربات تلگرام شرکت &Bit

ربات تلگرام

پورتال شرکت &Bit

پورتال